Uniwersytet Rzeszowski - Nowoczesność i Przyszłość Regionu
Wysoki kontrast

Zaproszenie do udziału w Debacie

Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w debacie pn. Dostosowanie kluczowych kompetencji studentów kierunku mechatronika do potrzeb rynku pracy i oczekiwań pracodawców.

Celem wydarzenia jest skonsultowanie z pracodawcami zatrudniającymi inżynierów mechatroników programów studiów I oraz II stopnia realizowanych na naszej uczelni.

Opinia pracodawców przyczyni się do wprowadzenia zmian w programach kształcenia, dzięki którym absolwenci kierunku mechatronika będą lepiej przygotowani do czekających na nich wyzwań na rynku pracy. W debacie weźmie udział co najmniej pięciu przedstawicieli  pracodawców  zatrudniających naszych absolwentów oraz przedstawiciele Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UR. Debata odbędzie się dnia 14.10.2015 r., w godzinach od 9.45 do 13.30 w Sali Rady Wydziału, ul. Pigonia 1,  budynek A0, skrzydło B1.

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do zabrania głosu na temat wykształcenia naszych absolwentów.

Ze względów organizacyjnych, uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w debacie za pomocą e-maila na adres: mechatronika@ur.edu.pl lub telefonicznie: 17 872 11 52 do dnia 09.10.2015 roku.