Uniwersytet Rzeszowski - Nowoczesność i Przyszłość Regionu
Wysoki kontrast

Zaproszenie do udziału w Debacie

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Instytutu Socjologii Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Debacie pn. Współpraca Instytutu Socjologii UR oraz pracodawców zatrudniających absolwentów kierunku socjologia w zakresie kształtowania kompetencji oczekiwanych od kandydatów do pracy, która odbędzie się dnia 30.06.2015 r., w godzinach od 10.00 do 13.30 w Sali Zebrań Instytutu Socjologii nr 327, Al. Rejtana 16c, budynek A1. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele pracodawców zatrudniających absolwentów kierunku socjologia oraz reprezentanci Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wnioski z dyskusji będą służyły wprowadzaniu zmian w programach kształcenia, dzięki którym absolwenci kierunku socjologia zostaną lepiej przygotowani do czekających na nich wyzwań na rynku pracy.

Debata organizowana jest w związku z realizacją projektu UR – nowoczesność i przyszłość regionu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ze względów organizacyjnych, uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w Debacie za pomocą poczty elektronicznej na adres: wsparciez4@gmail.com lub telefonicznie: 17 872 10 62 do dnia 24.06.2015 r.

Pliki do pobrania: